۰۹۱۲۳۹۷۰۰۸۰-۰۲۱۵۵۵۸۹۳۱۱

نایلون استرچ سلفون

نایلون استرچ سلفون

کارخانه جات پلیمر پلاستیک تولید کننده عمده انواع محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی است که تمام موارد نایلون صنعتی و نایلون های بسته بندی صنعتی را در بر می گیرد . که با کلیک روی واژه رنگی می توانید گونه ها آن را به صورت دسته بندی نگریستن کنید همینگونه در ادامه مطلب انواع سلفون صنعتی به اتفاق با تصویر را نگریستن کنید.

نایلون استرچ سلفون

نایلون استرچ سلفون

تولید استرچ صنعتی

یکی از عمده ترین موارد کاربرد از نایلون در صنعت پلاستیک استرچ بسته بندی است که حائز خاصیت چسبندگی کمی است که برای محافظت و نو نگاه داشتن محصول و همینطور حمل و نقل راحت تر و سایر موارد مورد کاربرد قرار می گیرد .

پلیمر پلاستیک اولین و تنها تولید کننده استرچ 5 لایه با توانایی کشسانی هر 1 متر تا 10 متر است که این ویژگی کشسانی بالا باعث صرف جویی ابهت در هزینه های شما می شود .

نایلون استرچ سلفون

نایلون استرچ سلفون

 

تولید کننده گونه ها نایلون و نایلکس و کیسه نایلون صنعتی

 

نایلون های بخش دار ساده هیچ بهره‌گیری ای در موارد صنعتی ندارد ولی کیسه نایلون های بزرگ و یا همان نایلون خیاری به دلیل سایز کبیر و مقامت بالا بهره‌گیری های زیادی در موارد صنعتی دارد که می توان این نوع از نایلون را در تمام ابعاد و ضخامت ها فرآوری کرد و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد .

 

سلفون کش حرارتی صنعتی

به نایلون های که با پیمان اخذ در حرارات به میزان خاصی جمع می شوند که باعث پک شدن و بسته بندی شدن فرآورده می شود پلاستیک شیرینگ یا نایلون حراراتی صنعتی می گویند که استعمال های متفاوتی دارد و نمی نا تمام آن ها را اسم برد ولی یگانه از معروف ترین آن ها می طاقت به پک های بسته بندی های حراراتی 6 تایی بطری های اب معدنی یا نوشابه اشاره کرد .

 

چاپ نایلون صنعتی

چاپ از 1 تا 8 رنگ full hd با دستگاه هیلو یا فلکسو سپریدن می شود از همین رو تمام امور چاپی به بهترین نحو ممکنه اتمام می شود و هیچ محدودیتی برای چاپ وجود ندارد و می نا تمام تصاویر و متون را با کیفیت بسیار بالا چاپ کرد از همین جهت هم کیفیت چاپ و هم کیفیت تولید به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می شود .

یکی از مهم ترین عوامل در برند شدن محصولات تولیدی شما داشتن یک چاپ با کیفیت با طراحی مناسب است که کیفیت چاپ و تولید تضمینی است و همنیطور در طراحی نیز می توانیم به شما کمک نماییم یا اینکه طراحی را به خود ما بسپارید .

نایلون استرچ سلفون

نایلون استرچ سلفون

 

قیمت سلفون صنعتی

قیمت سلفون استرچ صنعتی بر حسب مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود و هر فردی با توجه به احتیاج خویش از ابعاد و ضخامت های مختلفی از سلفون های صنعتی کاربرد می کنداز همین جهت برای اخذ قیمت ریزبین فرآورده باره نظر خود با ما تماس حاصل فرمایید لغایت قیمت پایین را به شما ارجاع دهیم .

به طور کلی پلیمر پلاستیک توانا به تامین تمام نیاز های شما برای بسته بندی های صنعتی است .

 

نایلون عریض صنعتی

همانطور که قبل تر گفتیم هیچ محدودیتی در فرآوری در ابعاد گوناگون وجود ندارد ، از همین جهت می تاب انواع نایلون عریض را در تمام ابعاد به همراه ویژگی های خاص یا همان افزودنی ها سفارش دهید .

این نایلون به دلیل داشتن سایز بزرگ می تاب برای بسته بندی والده استفاده شود یعنی روی همه پالت ها این نوع نایلون کشیده می شود و باعث استوار کاری و محافظت اغلب از فرآورده می شود .

نایلون استرچ چیست

امروزه نایلون‌ها به بخشی از زندگی ما انسان‌ها تبدیل شده‌اند و حتی می‌توان صنعت را با نایلون شناخت. نایلون در هر گوشه‌ای از زندگی، کسب و کار، صنعت و به طور کُلی مصارف ما دیده می‌شوند و کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده‌اند. نایلون انواع مختلفی دارد که هر کدام برای کاربردهای متنوعی طراحی و فرآوری می‌شوند و مزایای خاص خود را دارند. اگر بخواهیم در باره استعمال نایلون و تولید نایلون صحبت کنیم ساعت‌ها می‌توانیم بحث کنیم اما منظور این پیشه را نداریم. شما در این مطلب با نایلون استرچ، گونه ها آن، کاربردها و مزایا، روش خرید و به کارگیری آن آشنا می‌شوید.

شرکت پلیمر پلاستیک به عنوان یک بزرگ‌ترین تولید کننده استرچ می‌تواند سفارش انواع نایلون استرچ دربرگیرنده استرچ صنعتی، استرچ غذایی و … را بپذیرد و در اسرع وقت تحویل دهد. پلیمر پلاستیک کارخانه فرآوری استرچ 24 ساعته است که فیلم خام استرچ یا آماده آن را با بهترین کیفیت و آنلاین یا حضوری به فروش می‌رساند. شما عزیزان می‌توانید برای خرید استرچ پلیمر پلاستیک با شماره تماس دفتر ما 09123970080 تماس حاصل فرمایید.

نایلون استرچ سلفون

  •  نایلون استرچ سلفون
  •  قیمت نایلون استرچ سلفون
  •  خرید نایلون استرچ سلفون
  •  فروش نایلون استرچ سلفون