۰۹۱۲۳۹۷۰۰۸۰-۰۲۱۵۵۵۸۹۳۱۱

خرید نایلون کیلویی

خرید نایلون کیلویی

قیمت خرید  نایلون، نایلکس، سلفون، استرچ، شیرینگ  بصورت عمده در پلیمر پلاستیک

نکات:

قیمت های نایلون ها در صفحه اول سایت پلیمر پلاستیک درج شده است
ممکن میباشد  به  دلیل نوسانات بازار قیمت نایلون ها کمی تغییر داشته باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید یا این که می توانید فرم درخواست مشورت را تکمیل نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نایلون و نایلکس

پلیمر پلاستیک یک واحد فعال در موضوع پباده سازی، چاپ و ایجاد جنس های پلاستیکی اعم از نایلون و نایلکس میباشد. این موسسه با داشتن نیروهای ماهر در موضوع نایلون و نایلکس بخشی از نیازهای جامعه را با ساختن نایلون و نایلکس های کیفیت عالی برطرف کند. کلیه الیاف های تصنعی تولیدی پلیمر پلاستیک استانداردهای موردنیاز دارد. کمپانی پلیمر پلاستیک همینطور قدرتمند به ساخت‌و‌ساز عمده محصول ها سفارشی نیز است و آنها‌را طبق نیاز و پیشنهاد مشتری در سایز، ضخامت، رنگ و طرح دلخواه ایجاد می کند.

خرید نایلون کیلویی

خرید نایلون کیلویی

قیمت خرید  نایلون و نایلکس

به انگیزه استقبال خوب مشتریان و نیاز روز افزون به محصول ها پلاستیکی اعم از نایلون و نایلکس، پلیمر پلاستیک این الیاف های تصنعی را با مطلوب ترین قیمت خرید به طور عمده به فروش میرساند. بها این کالا با دقت به تعداد توصیه، کالا فرآورده و همینطور ضخامت متغیر بوده و عدد ثابتی نمیباشد. به همین انگیزه شما میتوانید با مراجعه به نصیب بها تولیدات در وب سایت و یا این که تماس با کارشناسان ما درخصوص هزینه ایجاد کالا متبوع خویش سخن هایی جاری ساختن دهید. کارشناسان ما با پرسیدن پرسش هایی مثلا تعداد و ضخامت متبوع، قیمت  پایانی را به شما اعلام خواهند کرد.

خرید نایلون

خرید نایلون کیلویی

نایلون هم به طور عمده و هم به طور خرد به فروش می‌رسد. تعیین هر مورد از روش های فروش به وسعت استعمال شما گشوده میشود. بالطبع مصرف خانگی خرید عمده نمی طلبد، ولی مراکزی که وسعت مصرف بالایی دارا‌هستند خرید عمده برایشان به صرفه میباشد. در فرایند خرید، ارزش و وسعت خرید دو استدلال عکس هم به اکانت می‌آیند؛ یعنی هر چه تعداد فراتر می رود ارزش کاهش مییابد و این چیزی میباشد که در تعداد بالا به دیده میاید. لذا، خرید عمده محصول ها پلاستیکی مدام به صرفه از خرید جزئی آن میباشد. با این حالا خرده فروشی نایلون و خرید آن به طور جزئی برای مصارف خانگی مالامال رونق  میباشد.

خرید نایلون کیلویی

فروش نایلون به طور کیلویی و فله با قیمت خوب تری اجرا می‌گیرد، چون هزینه چندانی در بسته بندی و کاربری نیروی انسانی ندارد. با این هم اکنون ارزش هر کیلو نایلون با اعتنا به آمار و ارقام ارزش مواد اول که نرخ ثابتی نداشته و همیشه در نوسان میباشد، به طوری وجود ندارد که بتوان حدس دقیقی به کار آورد و ارزش ثابتی را در تارنما درج نمود. لذا برای استعلام ارزش نایلون و گونه های کالا های پلاستیکی بهتر میباشد به طور تلفنی تماس نتایج کنید.

خرید اینترنتی نایلون

اشخاصی که مایل به خرید نایلون و نایلکس هستند میتوانند به بازارهای فروش این کالا که در اقصی نقاط مرز و بوم قابل دسترس می باشند رفته و خرید خویش را انجام دهند. ولی با پیشرفت تکنولوژی برخی از وب سایت ها استارت به فروش نایلون و نایلکس به طور خرده و عمده کرده اند، به نحوی که‌این وبسایت ها به یکی والا ترین نمایندگان فروش این محصول ها تبدیل گردیده اند. بنابراین به راحتی می‌توانید هر مقدار از کالایی را که مایل به خرید آن می‌باشید گزینش کرده، پول آن را به طور آنلاین یا این که حضوری پرداخت کرده و کالای خویش را درب خانه اخذ نمائید. ولی بایستی اعتنا داشت که کالا ما یحتاج می بایست از وب سایت های دارای اعتبار و فعال در‌این حوزه خریداری خواهد شد که تعهد در فروش داشته باشند.

انواع مختلف نایلون حبابدار حباب ریز میپردازیم:

1- نایلون حبابدار تولید شده از مواد نو (درجه یک) :
این نایلون های حبابدار دارای رنگ و ساختار شفاف می باشند، در واقع بیننده در نگاه اول نایلون را به رنگ سفید دیده و کاملا متوجه کیفیت و تمیزی نایلون خواهد شد.
این گونه از نایلون های حبابدار معمولا به علت تمیزی و شفافیت و کیفیت پسندیده در انگیزه ها کشی های منازل استفاده میشوند و ضمن دارا بودن نما تمیز و قشنگ به دلیل به کار رفتن مواد نوی پلی اتیلن در آن ها حائز حباب های ثابت و مملوء از هوا می باشند و به راحتی بر پرتو اختناق وارده از کالبد ها حباب های آن ها خالی نمیکند. ضمن اینکه به علت نو بودن مواد به کار رفته در آن ها فاقد هرگونه آلودگی می باشند.

این نوع نایلون حبابدار با کیفیت ترین و مقاوم ترین نایلون حبابدار موجود در بازار می باشد، بها بالاتری نسبت به نایلون حبابدار درجه 1.5 موجود در بازار به انگیزه اینکه مواد بکار رفته در فرآوری آن ها مواد نو ، درجه یک و بهداشتی هستند، از پایداری فشاری بیشتری برخوردار هستند و حباب های آن ها به راحتی در اثر خپگی برآمده از اجسام سنگین خالی نشده و به بهترین شکل وظیفه ضربه پذیری خویش را سپریدن خواهند داد.
از این گونه نایلون حبابدار در بسته بندی و پکینگ لوازم پر حجم، دلنازک و وزین وزن همانند یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین پوشاک شویی و… بهره‌گیری می شود.

2- نایلون حبابدار تولید شده از مواد بازیافتی و کهنه:

اگر نایلون حبابدار درجه 2 باشد رنگ آن به تیرگی میزند و نظاره گر کاملا در نگاه نخست متوجه درجه دو بودن نایلون می شود.

اگر نایلون حبابدار درجه 1.5 باشد در صورتی که نسبت مواد ضایعاتی بهره‌گیری شده در آن اغلب از نسبت مواد نو کاربرد شده باشد رنگ آن به شیری می شود ولی اگر درصد بهره‌گیری مواد نو اغلب از مواد ضایعاتی باشد اصلا در نگاه اول قابل تشخیص از نایلون های حبابدار درجه 1 نیستند و تنها از وزن بالاتر آن نسبت به رول های درجه یک می شود تشخصی داد که نایلون حبابدار درجه 1.5 است!! این نوع نایلون حبابدار در  کیفیت و کارایی حباب ها بی گمان ضعیف تر از نایلون حبابدار درجه  1 و شفاف عمل میکند.

* این نوع نایلون حبابدار به دلیل بکار رفتن مواد بازیافتی و قدیمی در پروسه تولید آن ها دارای وزن اکثریت نسبت به نایلون های حبابدار درجه یک کی باشد و از این تکته هم نباید چشم پوشی کرد که ظاهر پسندیده و تمیزی هم ندارد.
از معایب این گونه نایلون حبابدار قدرت ضربه پذیری بسیار ذیل حباب های آن می باشد.
این گونه نایلون حبابدار به علت بازیافتی بودن حائز قیمت یکتا کمتری نسبت به نایلون حبابدار درجه یک می باشد اما به انگیزه سنگینی مواد بازیافتی بکار رفته در آن بها نهایی یک رول از این گونه نایلون حبابدار هم بها با یک رول نایلون حبابدار کیفیت درجه یک و یا حتی اغلب از آن می باشد!!!

خرید نایلون کیلویی

خرید نایلون کیلویی

خرید نایلون کیلویی

  •  پلیمر پلاستیک
  •  خرید اینترنتی نایلون
  •  خرید نایلون کیلویی
  •  فروش نایلون و نایلکس
  •  قیمت خرید  نایلون و نایلکس
  •  نایلون و نایلکس