۰۹۱۲۳۹۷۰۰۸۰-۰۲۱۵۵۵۸۹۳۱۱

نایلون تهران

نایلون تهران

فروش عمده نایلون در تهران برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. درمقاله زیر در مورد شروع کسب و کار تولید نایلون و بازار کار صحبت شده امیدواریم اطلاعات زیر مفید باشد.

کسب و کار تولید نایلون یک تجارت بسیار خوب است که هر کسی می تواند واقعاً در ایران راه اندازی کند و شروع به کسب سود واقعی کند. تجارت کاملاً سودآور است. یک چیز، تقاضا برای نایلون هر روز در ایران به دلیل استفاده های فراوان از نایلون مانند بسته بندی، خرید، بسته بندی و غیره افزایش می یابد.

فرآیند تولید نایلون با ریختن مواد خام (BASF یا Escorene یا Dow) در واحد گرمایش و ذوب دستگاه اکسترودر آغاز می شود. سپس پس از اینکه ابتدا به حالت مایع تبدیل شد، تحت فشار در یک محیط دمیده می شود. سپس سرد می شود و صفحات پلی اتیلن تولید می شود که بعداً به عدل های آماده برای برش و آب بندی تبدیل می شوند.

نایلون تهران

نایلون تهران

انواع کیسه های پلی اتیلن

اساساً دو (2) نوع اصلی کیسه های نایلونی پلی اتیلن مورد نیاز در بازار ایران وجود دارد:(نایلون تهران)

تراکم بالا:

کیسه های نایلونی پلی اتیلن با چگالی بالا به دلیل ویژگی های متعددی مانند استحکام، تطبیق پذیری و دوام، معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند. این کیسه های نایلونی پلی اتیلن معمولا به عنوان کیسه زباله، برای بسته بندی، در داروسازی، به عنوان یک بار مصرف و غیره استفاده می شود.

چگالی کم:

کیسه های نایلونی پلی اتیلن با چگالی کم عمدتاً برای بسته بندی لباس، بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی نان، آب بندی آب و غیره استفاده می شود.

قبل از اینکه بتوانید تولید نایلون را در (نایلون تهران) شروع کنید، تعدادی چیز وجود دارد که ابتدا باید در نظر بگیرید. جدای از الزامات معمول برای ثبت کسب و کار و دریافت مجوزهای مناسب، توجه به موارد زیر که در این پست برجسته شده است بسیار مهم است.

کسب تجربه کنید

من توصیه می کنم قبل از اینکه وارد تجارت تولید نایلون شوید، وقت بگذارید و هر چیزی را که می توانید در مورد این تجارت بیاموزید. ضرری ندارد اگر برای مدتی در یک کارخانه تولید نایلون کار کنید تا تجربه مفیدی کسب کنید و خودتان را توسعه دهید. راه های دیگری که می توانید خودتان را توسعه دهید شامل شرکت در سمینارها و کارگاه های تجاری است.

همچنین، می‌توانید برای مشاوره افرادی که در زمینه تولید نایلون فعالیت می‌کنند، به‌ویژه کسانی که در مناطق دور هستند، استفاده کنید، زیرا مردم منطقه شما به راحتی اطلاعات مربوط به کسب‌وکار را به رقیب احتمالی نمی‌دهند. داشتن تجربه در این کسب و کار به شما اطمینان می دهد که آب را قبل از غواصی امتحان کنید.

منبع سرمایه

میزان سرمایه برای کسب و کار تولید نایلون شما به اندازه یا مقیاس و دامنه عملیات بستگی دارد. شما باید تعیین کنید که چگونه می خواهید هزینه های راه اندازی خود را پوشش دهید. مگر اینکه پول زیادی برای بیرون کشیدن از جیب خود نداشته باشید، ممکن است بخواهید برای ایجاد سرمایه اولیه وام دریافت کنید.

برای پوشش هزینه هایی مانند خرید یا اجاره زمین، تجهیزات، نیروی کار، برق و ژنراتور و سایر هزینه های اضافی به سرمایه نیاز دارید. برای تجهیزات، اگر می‌خواهید ماشین‌ها را وارد کنید، به 16 میلیون N نیاز دارید، یا اگر می‌خواهید آنها را در محلی تهیه کنید، به 8 میلیون N نیاز دارید. برای راه اندازی این تجارت، باید بودجه ای بین 10 تا 30 میلیون N داشته باشید. این ارقام دقیق نیستند. اینکه واقعاً چقدر برای راه اندازی این کسب و کار نیاز دارید، با توجه به مکان و مقیاس عملیات تعیین می شود.

زمین خوب را ایمن کنید

شما باید یک زمین خوب برای قرار دادن کارخانه تولید نایلون خود را تضمین کنید. در صورت امکان، مهم است که محل کارخانه تولید نایلون خود را نزدیک منبع مواد اولیه و بازار خود قرار دهید تا هزینه های حمل و نقل را کاهش دهید. با این حال، شما به فضایی به اندازه کافی بزرگ نیاز دارید تا تمام ماشین های تولید نایلون را در خود جای دهد.(نایلون تهران)

استخدام کارمندان

برای کل فرآیند تولید نایلون(نایلون تهران) باید کارمندانی استخدام کنید. اول، مهم است که از خدمات مهندسان خوب برای کمک به نصب ماشین آلات استفاده کنید. شما همچنین به اپراتور ماشین، رانندگان کامیون، مدیران محصول، مدیران فروش و غیره نیاز دارید. ممکن است بخواهید تلاش کنید و دستان بسیار با تجربه را در تجارت تولید نایلون خود استخدام کنید.

انجام بررسی بازار

حتی قبل از اینکه وارد تجارت تولید نایلون(نایلون تهران) شوید، لازم است یک بررسی کامل از بازار انجام دهید تا مشخص کنید بازار هدف شما چه کسی است. بررسی بازار باید در منطقه ای انجام شود که تصمیم دارید کسب و کار تولید نایلون خود را سایت قرار دهید.

در بیشتر مکان‌های تهران، احتمالاً گروه‌های زیر بازار هدف کسب‌وکارهای تولید نایلون را تشکیل می‌دهند:

 • داروخانه ها
 • شرکت های تولید آب
 • غذاخوری ها و رستوران ها
 • معامله گران
 • بیمارستان ها
 • نانوایی ها
 • سوپرمارکت ها
 • خشکشویی
 • فروشگاه های مد
 • مدارس

چیزهایی که شما برای تولید نایلون نیاز دارید

مواد خام:

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید نایلون همگی از محصولات فرعی نفت هستند. آنها عبارتند از:

 • اسکورن
 • داو

سایر موارد عبارتند از:

 • ASF و
 • استاد برگ

Master Berg عامل رنگ آمیزی برای تولید رنگ های مختلف نایلون است. داو یا

BASF یا Escorene چیزی است که در واحد گرمایش دستگاه اکسترودر ریخته می شود.

در حالت ایده‌آل، برای هر 7 عدل ورق پلی اتیلن تولید شده با 2 کیسه 25 کیلوگرمی داو یا اسکورن و 8 کیلوگرم مستر برگ، باید حدود 1000 قطعه کیسه خرید 50 در 40 در 0.45 تهیه کنید.

تجهیزات:

دستگاه دمش اکسترودر:

این دستگاه وظیفه تولید نایلون‌ها را بر عهده دارد که مواد اولیه مورد نیاز برای فرآیند را ابتدا به مایع و سپس به ورقه‌های پلی‌اتیلن تبدیل می‌کند و سپس می‌توان آن‌ها را به چگالی و رنگ دلخواه قالب‌گیری کرد. دستگاه دمنده اکسترودر (خارجی) حدود 4 تا 5 میلیون N برای شما هزینه خواهد داشت، در حالی که دستگاه محلی را می توان با حدود 1 تا 5 میلیون N تهیه کرد.

دستگاه برش نایلون:

این دستگاه وظیفه برش پلی اتیلن را در اندازه های مختلف مورد نیاز دارد. دستگاه برش نایلون (دستگاه چکر خارجی خارجی) باید حدود 3 میلیون N یا بیشتر هزینه داشته باشد، در حالی که دستگاه محلی حدود 1 میلیون N یا بیشتر هزینه دارد.

دستگاه پانچ:

این دستگاه مخصوصاً سوراخ هایی با اشکال مختلف ایجاد می کند که به عنوان دسته عمل می کنند. دستگاه پانچ (هیدرولیک خارجی) حدود 1 میلیون N برای شما هزینه دارد، در حالی که دستگاه محلی حدود N500,000 تا N800,000 هزینه دارد.

ماشین چاپ:

این دستگاه برای ایجاد طرح بر روی ورق های نایلونی می باشد. کیفیت بالای این دستگاه حدود 1.5 تا 2.5 میلیون N برای شما هزینه دارد، در حالی که کیفیت پایین حدود N1.5 میلیون هزینه دارد.(نایلون تهران)

نایلون تهران

فروش عمده نایلون در تهران برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فروش عمده نایلون

فروش عمده نایلون

 

 

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید