۰۹۱۲۳۹۷۰۰۸۰-۰۲۱۵۵۵۸۹۳۱۱

قیمت نایلون رولی

قیمت نایلون رولی

از قدیم الایام بشر سعی کرده با استفاده از مواد طبیعی چیزهای مختلفی برای خود بسازد اما همیشه با مشکلاتی مواجه بوده است. مثلاً نمی توانستند به راحتی اشکال کروی بسازند. به همین دلیل، اشیاء و ساختمان هایی که از دوران بسیار قدیم به یادگار مانده اند، لبه های تیزتری دارند. علاوه بر این، انسان ها همیشه به دنبال راهی برای افزایش ماندگاری مواد غذایی، مایعات و … بوده اند اما برخی از این مواد همیشه فرسوده بودند.

این دو دلیل در کنار دلایل دیگر انسان را به سمت ساخت پلاستیک سوق داد. با گذشت زمان، دانشمندان تلاش زیادی برای ساختن پلاستیک انجام دادند. آنها توانستند از مواد طبیعی پلاستیک بسازند، با این حال تولید این پلاستیک ها به دلیل طبیعت محدود بود. با کشف خواص روغن، دانشمندان متوجه شدند که می توانند پلاستیک هایی با خواص بسیار بالا طراحی کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند پلاستیک برای بسته بندی مواد غذایی بسازند یا حتی می توانند با طراحی سرنگ های پلاستیکی جان افراد زیادی را نجات دهند.

قیمت نایلون رولی

قیمت نایلون رولی

این شاهکار به دلیل خواصی مانند شکل پذیری بالا، واکنش پذیری بسیار کم و نارسایی می تواند محافظی برای سیم های مسی باشد تا به راحتی به تلفن، اینترنت و حتی برق دسترسی داشته باشید. این مقدمه کمی طولانی بود، اما حداقل متوجه شدیم که زندگی ما بدون پلاستیک تقریباً شبیه قرن شانزدهم است و این دلیل روشنی برای قدردانی از دانشمندان بزرگی است که جان خود را برای زندگی آسان تر ما فدا کرده اند. حال که کمی با خواص پلاستیک آشنا شدیم بهتر است به سراغ بحث اصلی خود برویم.

معرفی نایلون استرچ (فیلم کششی چیست)؟ )

معنی انگلیسی کلمه stretch در فارسی الاستیک است، بنابراین فیلم کشسان پلاستیکی است که خاصیت کشسانی زیادی دارد و کاربرد آن بسته بندی اجسام است. اگر عکس ها و فیلم هایی از نحوه عملکرد این پلاستیک را دیده باشید، متوجه می شوید که این پلاستیک خاصیت چسبندگی دارد. با این حال، خاصیت چسبندگی فیلم کششی مشابه خاصیت چسبندگی چسب نیست. چه مفهومی داره؟ بیایید یک آزمایش ذهنی انجام دهیم.

قیمت نایلون رولی

جهت کسب قیمت نایلون رولی با پلیمر پلاستیک تماس بگیرید09123970080

فرض کنید یک مکعب فلزی دارید. دو طرف این مکعب را با دستگاه کش می دهیم. بعد از این متوجه می شویم که مکعب شکل خود را از دست داده است. اما اگر همین کار را با یک مکعب ساخته شده از فیلم کششی انجام دهیم، می بینیم که سعی می کند به شکل اولیه خود بازگردد، به این خاصیت خاصیت الاستیک می گویند.

خوب، حالا اگر کشش نایلونی را دور یک جسم محکم بکشیم، نایلون سعی می کند به حالت اولیه خود برگردد و در نتیجه به بدنه می چسبد. این ویژگی فیلم کششی کاربردهای زیادی دارد.

معرفی نایلون استرچ

معرفی نایلون استرچ

فیلم کششی چیست؟

استرچ نایلون نام دیگر نایلون سلفون است. این محصول خاصیت ارتجاعی و چسبندگی دارد و حالت گونه شفافی دارد.
یکی دیگر از محصولات پلیمری یا نایلونی لهجه، فیلم استرچ است که از مواد پتروشیمی ساخته شده است ، با توجه به تکنولوژی که امروزه در اکثر صنایع از جمله صنایع غذایی، صنایع و ساختمان استفاده می شود. این یک جایگزین قابل قبول برای بسته بندی پالت قدیمی است که نسبت به سایر محصولات مقرون به صرفه تر، قوی تر و راحت تر است.

این محصول که معمولا با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و یا به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به اطلاعات دریافتی از مشتری تولید شده و برای محافظت از محصول قرار داده شده بر روی پالت در اختیار کاربر قرار می گیرد. فیلم Stretch Power Rap که با ویژگی های مختلف با توجه به عملکرد دستگاه، نوع محصول، چیدمان و سلیقه اپراتور با کشش 4 برابر (400%) و ضخامت 12 تا 50 میکرون توسط شرکت ما قابل تولید و به بازار عرضه می باشد. ارایه شده.

قیمت نایلون رولی

جهت کسب قیمت نایلون رولی با پلیمر پلاستیک تماس بگیرید09123970080

ویژگی ها و کاربردهای این محصول (قیمت نایلون رولی)خوب چیست؟

در صنایع مختلف از این محصول برای بسته بندی انواع محصولات استفاده می شود. از ویژگی های جالب این نوع نایلون می توان به خاصیت ارتجاعی و ویسکوزیته و نازکی آن اشاره کرد. به عنوان مثال بیشترین کاربرد صنعتی در پالت سازی کالا است.

همانطور که می دانید پالت سازی جابجایی کالا را آسان می کند و باز هم هزینه های حمل و نقل و اتلاف وقت را کاهش می دهد. با کشیدن نایلون بر روی محصول می توان از ورود رطوبت و همچنین گرد و غبار به آن جلوگیری کرد. تولید کشش توسط مجموعه ای از پوشش پلاستیکی مرغوب با استفاده از بهترین تجهیزات با ضریب کشسانی بالا انجام می شود. حداقل خاصیت کشسانی در تولید کشش 400 و حداکثر 600 است.

نایلون رولی

نایلون رولی

کاربردهای کشش نایلون چیست؟

نایلون استرچ که با پوشش پلاستیکی تولید می شود، کاربردهای مختلفی در زمینه های مختلف و مصارف صنعتی و تجاری دارد. در اینجا برخی از این برنامه ها آورده شده است:

 • جهت پالت سازی انواع محصولات و کالاها در صنایع و کارخانجات تولیدی
 • به طور گسترده ای برای بسته بندی سپر، قطعات و محصولات خودرو استفاده می شود.
 • در صنعت تولید از سرامیک و قطعات تزئینی به عنوان پوشش استفاده می شود.
 • به عنوان یک پوشش مناسب در بخش های غذایی، آشامیدنی و دارویی استفاده می شود.
 • در تولید حلال های شیمیایی، رنگ، چسب و رزین
 • کاربرد در منزل و اداره برای مبلمان منزل و اداری
 • کاربرد در لوازم آشپزخانه
 • در محصولات اسباب بازی کودکان مانند عروسک استفاده می شود
 • در تولید لوله و شیلنگ
 • در کاغذ دیواری، لمینت و پارکت
 • در تولید اسکلت پلی استر و چوبی
 • قیمت نایلون رولی

قیمت نایلون رولی

جهت کسب قیمت نایلون رولی با پلیمر پلاستیک تماس بگیرید09123970080

خواص کششی فیلم کششی

یکی از مهم ترین ویژگی های فیلم کششی مربوط به خاصیت کششی آن است و با توجه به این ویژگی می توان آن را به دور محصول کشیده و بسته بندی بسیار خوبی را انجام داد.

خاصیت کششی اجازه می دهد تا چندین محصول و کالا بدون حرکت و جدا شدن از یکدیگر به خوبی در کنار هم قرار گیرند. خاصیت کششی این محصول مزیت دیگری نیز برای آن خواهد داشت و آن تمیز نگه داشتن سطح محصول و محصول می باشد. دلیل تمیز نگه داشتن سطح، چسبندگی عالی کشش است که به هیچ وجه اجازه نفوذ گرد و غبار و کثیفی را نخواهد داد.
خاصیت کششی تسمه پالت به گونه ای است که حتی اگر نایلون با فشار زیاد کشیده شود مشکلی ایجاد نمی کند.

پالت چیست؟

پالت استرچ از مواد پلی اتیلن ساخته شده است که دارای خواص کششی بسیار بالا و همچنین چسبندگی و شفافیت بالا می باشد که یکی از بهترین محصولات بسته بندی پلاستیکی در صنعت می باشد که به طرق مختلف از محصول محافظت می کند.
یکی از مزایای خوب کشش نایلونی قابلیت ضد گرد و غبار و رطوبت آن است که باعث ماندگاری بیشتر کالا، کاهش هزینه های حمل و نقل و افزایش راندمان صنعت می شود.

استاندارد تولید این شرکت به شرح زیر است:

1- استاندارد:
کشش استاندارد ویژه پالت پیچ و مواد بسته بندی
ضخامت 23 میکرون | عرض 50 سانتی متر | طول 1000 متر | نرخ کشش 500% | در ماشین های کششی با سرعت استاندارد استفاده می شود

2- Premium:
ضخامت 23 میکرون | عرض 50 سانتی متر | طول 1000 متر | کشش 700% | مقاومت در برابر پنچری دارای قدرت ضربه ای عالی است | مورد استفاده در دستگاه های کشش پیچ با سرعت بالا
3- فیلم کششی مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
4- فیلم با ضخامت 10 و 12 میکرون با عرض 10، 15 و 20 سانتی متر جهت بسته بندی لوله، شیلنگ و ….
5- فیلم با خواص ویژه برای بسته بندی محصولات کشاورزی.

ضخامت محصولات شرکت پلیمر پلاستیک چقدر است؟
شرکت پلیمر پلاستیک چه عرض، طول و مساحتی می تواند محصول را ارائه دهد؟
چگونه قیمت محصولات را محاسبه کنیم؟

کاربردهای فیلم کششی

فرض کنید شما مدیر یک بخش بسته بندی کارخانه ای هستید و اکنون می خواهیم مزایای کشش نایلونی را بررسی کنیم:

به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید چندین شی را در کنار هم قرار دهید تا بتوانید همه آنها را همزمان جابجا کنید. اولین فکری که به ذهن می رسد استفاده از کارتن است. به نظر شما محدودیت های کارتن چیست؟ اول اینکه هیچ کارتن آماده ای در کارخانه شما وجود ندارد! یعنی باید کناره های آن را در کارخانه به هم وصل کنید یا حجم زیادی از باربری را برای تعداد کمی کارتن اشغال کنید.

دوم اینکه کارتن ها معمولا مکعبی شکل هستند و این به معنای محدودیت است. اگر اجسام کاملاً مکعبی شکل نباشند، به احتمال زیاد در حین حمل و نقل حرکت می کنند و در نتیجه آسیب می بینند. در ضمن پس از ارسال اشیا، کارتن ها حجم زیادی را اشغال کرده و کار را دو برابر می کند. حتی ممکن است کارتن پاره یا باز شود و اشیا از آن خارج شوند.

حال در صورت استفاده از فیلم کششی به دلیل خاصیت چسبندگی این اجسام محکم در جای خود قرار می گیرند و از جای خود خارج نمی شوند بنابراین در هنگام حمل و نقل آسیبی نمی بینند. این اساس بسته بندی در کارخانه ها است. در کارخانه ها اشیا را روی پالت قرار می دهند و این کار معمولاً توسط ماشین آلات انجام می شود (البته بدون ماشین هم می توان این کار را انجام داد). کشش نایلونی چندین بار دور آنها پیچیده می شود.

این کار باعث می شود که اجسام به هم بچسبند و راحت تر حرکت کنند. به نظر شما کشش نایلون چه مزایای دیگری دارد؟ دیگر نیازی به کنار هم قرار دادن نایلون ندارید! فیلم نایلون آماده است و فقط باید اجسام را بسته بندی کنیم. فیلم نایلون آماده است و فقط باید اجسام را بسته بندی کنیم. هنگامی که اجسام را با نایلون می پوشانید، می توانید مطمئن باشید که گرد و غبار و حتی رطوبت روی بدنه تاثیری نخواهد داشت زیرا یک لایه محافظ روی آن قرار دارد.

حتی برخی از نایلون های کشسان از تأثیر نور خورشید بر روی اجسام جلوگیری می کنند (UV stretch wrap) که معمولاً در صنایع غذایی استفاده می شود و عمر مواد غذایی را افزایش می دهد. همه ما در مورد کارتون بد گفتیم، اما فیلم های کششی همیشه بهتر از کارتون نیستند. مثلا اگر چیزهایی که بسته بندی می کنید به تکان دادن حساس نیستند بهتر است از کارتن استفاده کنید مثلا بسته های چیپس و پفک را کارتن بسته بندی کنید نه نایلونی!

قیمت نایلون رولی

قیمت نایلون رولی

قیمت نایلون رولی

 

جهت کسب قیمت نایلون رولی با پلیمر پلاستیک تماس بگیرید09123970080