۰۹۱۲۳۹۷۰۰۸۰-۰۲۱۵۵۵۸۹۳۱۱

استرچ صنعتی

استرچ صنعتی،هنگامی که صحبت از حمل و نقل می شود، یکی از رایج ترین مواد بسته بندی، بسته بندی کششی است. فیلم کششی نیز نامیده می شود، برای بسته بندی اقلام روی پالت ها استفاده می شود و آن محصولات را به خود و خود پالت در طول فرآیند حمل و نقل یا در طول ذخیره سازی محکم می کند. این امر آسیب و هدر رفتن محصول را کاهش می دهد و همچنین از دستکاری و دزدی پالت جلوگیری می کند.

دانستن اینکه چه چیزی کار می کند همه تفاوت ها را ایجاد می کند

دستیابی به صرفه جویی سالانه چشمگیر با تغییرات به ظاهر کوچک در مواد بسته بندی کششی یا کاربرد، چیزی نیست که معمولاً تصادفی یا یک شبه اتفاق می افتد. اما با بیش از 40 سال تجربه همکاری با طیف گسترده ای از کسب و کارها برای شناسایی و اجرای برنامه های استراتژیک، ما شاهد موفقیت با تاثیرگذاری بالا با استفاده از این روش های ساده بوده ایم.

از طریق همکاری مشتری ما، IPS صدها مطالعه در دنیای واقعی را با داده های مقایسه ارزشمند جمع آوری کرده است. از آنجا که ما معتقدیم این وظیفه ماست که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان موجود و بالقوه دسترسی آسان به مفاهیم اصلی کشش را دارند، این برگه اطلاعات را به عنوان پایه و اساس جمع آوری کرده ایم. برای شروع کافی است. 

مقایسه سیستم های بسته بندی: استرچ هود یا شرینک هود؟

این سوالی است که مدیر فنی یک کارخانه اغلب از خود می پرسد: آیا برای پایان خط خود به Shrink-Hod یا Stretch Hood نیاز دارم؟ اینها دو سیستم بسته بندی پالت با فرآیند و نتایجی هستند که ممکن است بسیار مشابه به نظر برسند، اما با تفاوت هایی که کلید تولید و عملکرد محصول هستند. امروز قصد داریم تفاوت ها و مزایای هر سیستم را با توجه به محصول یا صنعتی که در آن استفاده می شود، بیان کنیم.استرچ صنعتی

فرآیند بسته بندی(استرچ صنعتی)

هر دو سیستم Stretch Hood و Thermo-Shrink جنبه‌های ضروری مانند استفاده از فیلم لوله‌ای دارند، اما فرآیند بسته‌بندی کاملاً متفاوت است:

  • Shrink-Hood ابتدا پالت را با فیلم لوله‌ای می‌پیچد و سپس آن را با احتراق گرم می‌کند که فیلم را در دمای 280 درجه منقبض می‌کند. از طریق اعمال گرما، فیلم بدون توجه به شکل و اندازه پالت کاملاً به بار می‌چسبد.
  • سیستم Stretch Hood پالت را با یک فیلم کششی لوله ای می پوشاند که با ابعاد بار سازگار می شود. در واقع، اندازه فیلم اعمال شده کمی کوچکتر از اندازه بار است، بنابراین کاملاً تنظیم می شود.

استرچ صنعتی

استرچ صنعتی

استرچ صنعتی

 

تفاوت های استرچ هود با هود کوچک:

برای مقایسه بین این دو سیستم، تفاوت ها را از دیدگاه استرچ صنعتی در نظر می گیریم زیرا پیشرفته ترین راه حل و راه حلی است که در سال های گذشته در صنایع مختلف حضور بیشتری داشته است.

صرفه جویی در مواد مصرفی و انرژی

تفاوت اصلی این دو سیستم در این است که استرچ هود برای جمع شدن فیلم نیازی به گرما ندارد، بنابراین تمام هزینه های مربوط به سیستم انقباض حرارتی حذف می شود: استفاده از انرژی گاز، نگهداری و غیره.

علاوه بر این، استرچ هود از فیلم دقیق مورد نیاز برای هر بسته بندی استفاده می کند و از یک لایه نازک تر و سبک تر از هود جمع شونده استفاده می کند، زیرا نیازی به تحمل گرما ندارد. این همچنین منجر به کاهش میزان فیلم مصرفی روزانه می شود.

کیفیت نهایی بسته بندی بهبود یافته است

سیستم استرچ صنعتی یک نمایش عالی، بدون چین و چروک های معمولی ناشی از جمع شدگی ارائه می دهد. علاوه بر این، ویژگی های نوری فیلم Stretch Hood شفافیت و براقیت کامل را برای نشان دادن محتویات بار فراهم می کند.

محافظت از فضای داخلی بار

ما همیشه در مورد محافظت در برابر عوامل خارجی صحبت می کنیم، اما همچنین فضای داخلی با سیستم بسته بندی بهتر محافظت می شود. از آنجایی که گرما وجود ندارد، استرچ هود خواص محصول را تغییر نمی دهد. بنابراین خطر چسبیدن فیلم به محتویات پالت و به طور خاص به سایر پلاستیک های استفاده شده در بسته بندی اولیه و ثانویه وجود ندارد.

ما تأکید می کنیم که استرچ هود می تواند با انواع بارها، حتی آنهایی که می توانند در اثر گرمای آستین جمع شونده خراب شوند، سازگار شود.

فیلم Stretch Hood با استفاده از گرما به طور خودکار با بار سازگار می شود

سرعت بالاتر در بسته بندی پالت

با اجتناب از مرحله انقباض، سیستم Stretch Hood پالت را سریع‌تر – حدود 150 پالت در ساعت – می‌پیچد و تولید یک سیستم بسته‌بندی را دو برابر می‌کند – که معمولاً 60 پالت در ساعت را می‌پیچد. این یک استدلال تعیین کننده برای بسیاری از شرکت ها برای خودکارسازی و بهینه سازی بیشتر تولید انتهای خط خود است.

ایمنی فرآیند بیشتر

در نهایت، سیستم Stretch Hood از هیچ نوع احتراق برای بسته بندی استفاده نمی کند، بنابراین خطر آتش سوزی یا انفجار را که می تواند شامل نصب کوره گازی باشد، از بین می برد.

استرچ صنعتی

استرچ صنعتی

سیستم های بسته بندی توصیه شده بر اساس بخش

همانطور که دیدیم، مزایای استرچ هود نسبت به شرینک هود بیشتر است، بنابراین ما معمولاً به دلیل صرفه جویی، کیفیت و کارایی، فناوری قبلی را برای بسته بندی پالت توصیه می کنیم. با این حال، سیستم شرینک هود کاربردهایی برای بخش ها و محصولات خاص دارد. به عنوان مثال، بخش ساخت و ساز با محصولاتی مانند کاشی، آجر و غیره. برای این صنایع از انقباض برای محافظت و نگهداری محصولی استفاده می شود که معمولاً بسته بندی اولیه یا ثانویه ندارد.

سیستم شرینک راپ را می توان برای صنایعی که پالت هایی با اندازه های بسیار متفاوت و یکنواخت دارند نیز به کار برد. این مورد در مورد تدارکات یا یک انبار با بارهای چیدن زیاد و به خصوص حجم نابرابر خواهد بود.

 

به طور خلاصه، سیستم Stretch Hood توسعه یافته توسط Innova با انواع محصولات سازگار است و قادر است ابعاد مختلف پالت و انواع بار را پیکربندی کند. استرچ هود به ویژه در بخش هایی با محصولات جعبه ای (مانند سرامیک، کاغذ، مواد غذایی و غیره) و محصولات بسته بندی شده (مانند سیمان، مواد شیمیایی، محصولات کشاورزی و غیره) ارزشمند است زیرا امکان محافظت کامل از محصول را فراهم می کند. پایان بسته بندی نهایی بالاتر

آیا سوالات فنی دارید یا می خواهید بدانید کدام سیستم برای محصول شما مناسب تر است؟ بدون تعهد با ما مشورت کنید و ما به شما مشاوره خواهیم داد.

خرید استرچ صنعتی

09123970080

 

استرچ صنعتی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت استرچ صنعتی با ما تماس بگیرید.

 

نکات برجسته فنی سیستم بسته بندی پالت اتوماتیک

ما به عنوان متخصص در راه حل های نهایی، ویژگی های کلیدی دستگاه بسته بندی خودکار را تجزیه و تحلیل کردیم:

1. بسته بندی کششی و پایداری:

سیستم بسته بندی توسط دو عامل پشتیبانی و پایداری را فراهم می کند: از یک طرف بار را با کشش و تطبیق فیلم با محصول فشرده و فشرده می کند و از طرف دیگر به لطف اعمال طناب الاستیک بار را نگه می دارد . در مورد لفاف حلقه، دقت فیلم و بند ناف بیشتر است زیرا شامل کنترل موقعیت ارتفاع برای اعمال لایه های فیلم و بند ناف است.

برای بارهای سبک یا ناپایدار، دستگاه بسته بندی خودکار می تواند دارای یک پرس بالا برای نگه داشتن پالت در حین بسته بندی باشد، بنابراین کارایی را تضمین می کند.

استرچ صنعتی

استرچ صنعتی

2. بسته بندی با پایان سفارشی

ماشین های بسته بندی اتوماتیک بسته بندی های سفارشی را با توجه به نیازهای بست و محافظت ارائه می دهند. در مورد دستگاه بسته بندی حلقه، انواع مختلفی از بسته بندی به سمت بالا یا پایین یا هر دو را برای اطمینان از بهترین نگه داشتن و پایان ارائه می دهد. چرخه بسته بندی نیز با توجه به نیاز در هر ارتفاعی که تعریف شده باشد انجام می شود. به صورت اختیاری همچنین شامل گزینه اعمال یک پوشش پلاستیکی برای محافظت از بالای بار برای ذخیره سازی در خارج از منزل یا در شرایط نامطلوب است.

استرچ صنعتی

استرچ صنعتی

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید