۰۹۱۲۳۹۷۰۰۸۰-۰۲۱۵۵۵۸۹۳۱۱

قیمت نایلون حبابدار متری

قیمت نایلون حبابدار متری

قیمت نایلون حبابدار متری

قیمت نایلون حبابدار متری

قیمت نایلون حبابدار متری

بکاریری نایلون حباب دار
ایمنی

یکی از مهمترین استفادهای پلاستیک حبابدار ضربه گیری و ایجاد ایمنی بیشتر برای وسایل حساس و شکستنی شما می باشد.

این فرآورده به دلیل داشتن حباب های هوای حقیر بر روی خویش می تواند محصولات و لوازم شما را به نکوداشتن عایق بندی کند و از ان محافظت نماید.

راحتی

شاید شما هم‌ ترجیح بدهید از ابزارهایی در بسته بندی کردن وسایل خود استفاده نمایید که کار با ان ها آسان و اسان باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های نایلون حباب دار کاربرد اسان از این فرآورده می باشد.

برای این کار فقط لازم است که نایلون حبابی را به بعید و اطراف محصول خویش بپیچید.

بی خطر برای محیط زیست

شاید بتوان گفت از مهمترین خاصیت های ضربه مانع حباب دار بی خطری و بدون ضرر بودن برای پیرامون زیست می باشد.

همچنین این فرآورده به خاطر بالشتک هایی که دارند می توانند در طبیعت برای بسیاری از استعمال های گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد.

نایلون حبابدار پفکی

یکی از برجسته ترین انواع تولید پلاستیک ها در جهت ضربه گیری لفاف حباب دار پفکی  یا همان نایلون حباب دار در انواع دو لایه و سه لایه می باشد .

نایلون حبابدار پفکی از خاصیت هایی همچون : شفافیت بالا، استقامت و پایداری بالا برخودار می باشد و علاوه بر کل ی این ها از ان جایی که از حباب های هوا به درازا ۲ الی ۲۰ سانتی برخودار است می تواند لغایت حتماً زیادی از شدت وارده ممانعت کند و در ضمن دارای ضربه پذیری خوبی می باشد .

راهنمای خرید نایلون حبابدار

اگر شما هم منظور خرید و استفاده از این نایلون های حبابدار و ضربه راهبند را دارید می توانید به سایت پلیمرپلاستیک با ما مراجعه نموده و انواع ضربه مانع حبابی را مشاهده و با اطمینان خریداری نمایید.

این سایت خدمات ارزنده ای را به مشتریان خویش ارائه می دهد و تمام منظور این سایت ایجاد تبسم خوشنودی شما عزیزان می باشد.

جمع بندی پلاستیک حبابی و پلاستیک ضربه گیر

همان نوع که گفته شد این محصول دارای حباب های ریز در سایز های مختلف بر روی سطح خود می باشد که از هوا پر شده است و می تواند به خوبی از لوازم شما از جمله ابزارها شکستنی ، چوبی ، شیشه ای ، صنعتی و.. محافظت کرده و قدرت ضربات وارده را کاهش بدهد.

همچنین اگر شما هم جز کسانی هستید که به پیرامون زیست علاقه دارید و نمی خواهید اسیبی به پیرامون اطراف شما وارد شود می توانید از این محصول با اطمینان خاطر استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که گفتیم هرچه تعداد لایه ها افزایش پیدا کند مقاومت نیز اغلب خواهد شد و از این رو شما می توانید بر بنیاد کاربردی که می خواهید از این محصول ببینید  گرد از انواع ان را برگزیدن نمایید.

راهنمای خرید نایلون حبابدار

راهنمای خرید نایلون حبابدار

لزوم به کارگیری پلاستیک حباب دار

پلاستیک نگهبان حبابدار در همه برای ایمن‌سازی وسایل و ممانعت آفت دیدن آن‌ها باره استفاده قرار می‌گیرد. لوازمی که منظور جابجایی آن‌ها را به مکانی جدید داریم، باید با اصولی‌ترین روش شدنی بسته‌بندی شود. احتمالاً وقتی اسم بسته‌بندی به وسط می‌آید ذهنتان سریعا به کارتن افزار کشی خطور کند، ولی وسایلی که درون کارتن جای نمی‌گیرند را باید چکار کنیم؟ در این زمان بابل رپ (پلاستیک محافظ حباب دار) به کمک ما می‌آید. یا هنگامی که وسایل چینی و شکستنی خود را درون کارتن می‌گذارید باید با یک چیزی آن‌ها را لایه پیچی کنید، در اینجا ضربه‌گیرها مورد کاربرد پیمان می‌گیرند. زیرا با وجود حباب‌های موجود بر بدنه آن‌ها امکان ورود خسارات را به کمینه می‌رساند.

انواع پلاستیک حباب دار محافظ

پلاستیک حبابدار نگهبان به دو گونه حباب درشت و حباب ریز تقسیم می‌شوند که نوع بهره‌گیری آن‌ها متفاوت است. در ادامه به انواع آن می‌پردازیم:

پلاستیک حباب درشت

پلاستیک حباب درشت همانطور که از نامش پیداست حباب‌های درشت‌تری نسبت به حباب ریز دارد. شاید از خودتان سوال کنید که ضخامت حباب چه فایده‌ای برای ما دارد؟ خب، طبیعتا تمام وسایل شما مثل هم نیستند و بعضی از آن‌ها حساس‌ترند یا برای شما ارزش بیشتری دارند و شما تمام حواستان را به این وسایل می‌دهید که در هنگام جابجایی اتفاقی برایشان نیوفتد. به همین دلیل به کارگیری پلاستیک‌‌های حباب درشت به شما توصیه می‌شود. مثلا لوازمی مثل یخچال، لباسشویی، تلویزیون، لوستر، ماشین ظرفشویی و… که هم از نظر بها گرانتر از دیگر ابزارها هستند و هم حیاتی تراند، باید با این نوع بابل رپ‌‌ها پیچیده شوند تا آسیبی به کالاها شما وارد نشود. پلاستیک‌های حبابدار ما تماما 3 لایه هستند با این تفاوت که حباب درشت‌ها از ضخامت و پایداری بیشتری برخوردارند.

 

پلاستیک حباب ریز

پلاستیک‌های حباب ریز در سایزهای متفاوتی جهت ایمن‌سازی وسایل عرضه شدند. اصولا به انگیزه استوار کمتر این ضربه‌گیر، اغلب در بسته‌بندی خرده‌ریزها به شغل می‌رود، زیرا در وسایل کبیر و دلنازک به کارگیری پلاستیک حباب ریز واقعا ریسک ابهت است. ولی عده زیادی از کسان با همین پلاستیک‌ محافظ، بسته‌بندی خود را سپریدن می‌دهند و هیچ شکایتی هم ندارند. در همه یادتان باشد اگر وسایل گران‌قیمتی دارید که آسیب دیدگی وارده به آن، خسارات جبران ناپذیری بوجود می‌آورد به کارگیری پلاستیک حباب درشت توصیه می‌شود اما برای خرده‌ریزهای شکستنی و دیگر لوازم استفاده از ضربه‌گیر حباب ریز بسنده-بسندگی می‌کند.

قیمت پلاستیک حباب دار محافظ

قیمت پلاستیک حباب دار باتوجه به متراژ و کیفیت آن‌ها متفاوت است، مثلا قیمت پلاستیک حباب درشت با حباب ریز یکی نیستند. همانطور که گفته شد ضخامت لایه‌ها و حباب‌ها با یکدیگر متفاوت است که همین ویژگی‌ها سبب تمایز بها بابل رپ‌ها با یکدیگر می‌شود. علاوه بر آن جنس مواد اولیه به پیشه رفته در آن‌ها نیز تفاوت قیمت را بوجود می‌آورد. در همه بها هر متر پلاستیک حباب دار محافظ به این نوع ویژگی‌ها و همچنین شرکت ارائه دهنده بستگی دارد.

استفاده از پلاستیک‌های حبابدار

سعی کنید در بسته‌بندی وسایل حیاتی خانه یا محل شغل از پلاستیک های حباب درشت کاربرد کنید. هر وسیله‌ای برای هرکاری ساخته شده! نمی‌گوییم که استفاده از ضربه‌گیرهای حباب ریز پسندیده نیست، اتفاقا برای خرده‌ریزهای شکستنی زیاد مفید هستند اما برای ایمن‌تر کردن ابزارها گران بها خویش به کارگیری ضربه‌گیرهای حباب درشت اغلب رهنمود می‌شود.

 

 

 

 

قیمت نایلون حبابدار متری

  •  خرید اینترنتی پلاستیک ضربه گیر
  •  خرید و قیمت پلاستیک حبابدار ضربه گیر
  •  ساخت نایلون حبابدار
  •  قیمت نایلون حبابدار متری
  •  مرکز فروش نایلون حبابدار در کرج
  •  نایلون حبابدار ارزان